پیکسل های ارزان قیمت گوگل با نام پیکسل ۳a و پیکسل ۳a XL ماه هاست که فاش شده اند. از تصاویر مخفیانه کم کیفیت گرفته تا رندر های سه بعدی و نمونه تصاویر گرفته شده.

گوگل در همکاری با مارول پلی موجی هایی از کاراکتر های فیلم انتقام جویان: پایان بازی همچون تور، هالک ، بیوه سیاه و مرد آهنی منتشر کرده و در کنار آن از این فرصت استفاده کرده تا کمپین تبلیغاتی خود برای رویداد ۷ می و پیکسل های جدید را نیز پوشش دهد. در تیزر های رویداد ۷ می گوگل از عباراتی همچون ” کمک در راه است” و “با قهرمان جدید آشنا شوید” استفاده کرده که بطور مستقیم به جریان مبارزات سخت اونجرز با ثانوس اشاره دارد. گوگل همچنین ویدیویی را منتشر کرده که در آن نشان می دهد که گوشی های پیکسل در طی حمله فضایی ها به نیویورک چگونه شهروندان را کمک می کند. از گرفتن تصاویر سلفی با سفینه ها گرفته تا مسیر یابی در موقعیت بحرانی و هرج و مرج شهر.

 

گوگل بطور رسمی تاکنون چیزی از مشخصات این سری گوشی ها منتشر نکرده اما با توجه با اطلاعات فاش شده قبلی می دانیم که هر ۲ این گوشی ها از دوربین های مشابه با پیکسل های پرچمدار بهره می برند و به پردازنده اسنپدراگون ۶۷۵ و ۴ گیگابایت رم مجهز اند. همچنین صفحه نمایش این گوشی ها ۵٫۶ اینچی و ۶ اینچی با رزولوشن fullHD+ است. تا رویداد معرفی پیکسل ها ۲۰ روز دیگر باقی مانده تا بالاخره بعد از ماه ها فاش شدن این گوشی ها بطور رسمی معرفی شوند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید