تنها ۵ روز تا معرفی شیایومی بلک شارک ۲ باقی مانده و مدیر شرکت بلک شارک پیتر وو پوستری را از این گوشی منتشر کرده که مشخصات این گوشی را تایید می کند.

در این پوستر مادر بردی به شکل S دیده می شود و مواردی همچون پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و رم ۱۲ گیگابایتی روی آن قرار گرفته است و مشخصاتی را که قبلا فاش شده بود را تایید می کند. پوستر دوم پشت گوشی را به ما نشان می دهد که طراحی مشابه با نسل قبلی دارد. شیایومی بلک شارک ۲ از هم اکنون برای پیش خرید در وبسایت شیایومی و JD.com قرار گرفته است. همچنین این گوشی در یک وبسایت توزیع کننده با قیمت ۹۹۹۹ یوآنی قرار گرفته که معادل ۱۵۰۰ دلار است و بعید به نظر می رسد که شیایومی بخواهد این گوشی را با قیمت بیش از ۵۰۰ دلار عرضه کند.

از دیگر مشخصات تایید شده این گوشی نسل سوم خنک کننده مایع شیایومی با نام Liquid Cool 3.0 است. با این که مشخصاتی از صفحه نمایش این گوشی منتشر نشده است اما بر اساس آنچه در بنچمارک آنتوتو ثبت شده است این گوشی از صفحه نمایش ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ بهره می برد که احتمالا ماننده نسل قبلی از نوع آمولد است. همچنین در ویدیو تیزری که شیایومی منتشر کرده است می توانیم حاشیه های کاهش یافته این گوشی نسبت به نسل قبل را مشاهده کنیم. نسل قبلی این گوشی نسبت صفحه نمایش به بدنه ۷۷% داشت که احتمالا در این گوشی به بالای ۸۰% رسیده است. همچنین در لحظاتی از این ویدیو می توانیم روشن شدن LED های پنل پشتی این گوشی را مشاهده کنیم که احتمالا همچون نسل قبل RGB هستند و امکان شخصی سازی رنگ آن ها وجود دارد.

شیایومی بلک شارک ۲ در دو نسخه با رم ۸ یا ۱۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶  گیگابایتی با قیمت حدودا ۵۰۰ دلاری به بازار عرضه خواهد شد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید