تنها چند روز پس از لو رفتن تصاویر و مشخصات گوشی های خانواده موتو جی۷، این بار وب سایت برزیلی موتورولا به طور تصادفی دو هفته پیش از معرفی رسمی، اطلاعات اعضای خانواده موتو جی۷ را بارگذاری کرد. صفحات شامل مشخصات و تصاویری ست که همه چیز را در مورد این گوشی ها نشان می دهد.

میان رده اصلی این خانواده، یعنی موتو جی۷، صفحه نمایش ۶٫۲۴ اینچی با ناچ قطره آب و رزولوشن ۲۲۷۰ * ۱۰۸۰ پیکسل دارد. پردازنده آن اسنپدراگون ۶۳۲ با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ذخیره سازی است.

در عقب ما شاهد دوربین دوگانه با سنسور اصلی ۱۲ مگاپیکسلی و سنسور ثانویه تشخیص عمق ۵ مگاپیکسلی هستیم. باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری نیز برای این گوشی در زیر گرفته شده.

اطلاعات منتشر شده، بقیه اعضای این خانواده، یعنی؛ جی۷ پلاس، جی۷ پلی و جی۷ پاور را نیز در بر می گیرد. اکثرا مشخصات این گوشی ها مشابه هم هستند، اما در پلی و پاور، اندازه صفحه نمایش و رزولوشن، پایین تر است. در عین حال موتو جی پاور، باطری بزرگ ۵،۰۰۰ میلی آمپری دارد.

موتو جی۷ پلاس، بهترین مشخصات را در بین این خانواده دارد! چیپست آن، اسنپدراگون ۶۳۶ و دوربین اصلی اش ۱۶ مگاپیکسلی ست. در جدول زیر اطلاعات کامل این گوشی ها آورده شده.

تنها سوالاتی که باقی می ماند، زمان عرضه این گوشی ها و قیمت آن هاست. به نظر می رسد برای رسیدن به پاسخ این سوالات باید تا روز معرفی رسمی یعنی ۷ فوریه در برزیل منتظر باشیم.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید