پیکسل های گوگل از زمانی که عرضه شدند نقش مهمی را در دنیای اندرویدی ایفا می کنند. پیکسل ها محلی برای نمایش قابلیت های اندروید خام و تکنولوژی های گوگل هستند. در حالی که تقریبا ۵-۶ ماهی تا معرفی پیکسل های بعدی باقی مانده طراحی اولیه این گوشی منتشر شده است. البته برای استناد به این طرح خیلی زود است اما طراحان سایت فون آرنا از روی این طرح تصویر رندری از این گوشی را ساخته اند.

بر اساس این طراحی خبری از ناچ عظیم پیکسل ۳ اکس ال و حاشیه پایینی نیست و با طراحی بدون حاشیه روبرو هستیم. ترند سال ۲۰۱۹ دنیای موبایل حفره دوربین است که گوگل نیز برای دوربین دوگانه سلفی از آن استفاده کرده است. در پنل پشتی حسگر اثر انگشت وجود ندارد و بنظر می رسد پیکسل ۴ اکس ال از حسگر اثر انگشت درون صفحه بهره خواهد برد. بلندگوی استریو دوگانه در این گوشی حفظ شده و در لبه های پایینی و بالایی قرار گرفته و اگر واقعا گوگل بتواند بلندگو ها را اینچنین جاگذاری کند ستایش تمجید است. همچنین در این رندر درگاه شارژ را در مرکز پایین گوشی مشاهده می کنیم که درکنار آن حفره دیگری قرار گرفته که احتمالا درگاه سیم کارت باشد.

برای اولین بار شاهد استفاده از دوربین دوگانه در پشت گوشی های سری پیکسل هستیم. ما می دانیم که گوگل در پیکسل های قبلی تشخیص عمق را بطور نرم افزاری انجام می داد و تصاویر پرتره مشابه با گوشی هایی با دوربین دوگانه می گرفت و بعید به نظر می رسد که این دوربین برای تصاویر پرتره باشد و به نظر ما این دوربین یا از لنز واید برای گرفتن تصاویر عریض یا از لنز ماکرو برای زوم چند برابری بهره می برد. ترکیب لنز دوم با نرم افزار های گوگل نوید تجربه عکس برداری جدیدی را می دهد و ما را به قابلیت های دوربین این گوشی امیدوار می کند.

انتظار می رود نسل جدید پرچمداران گوگل با نام پیکسل ۴ و پیکسل ۴ اکس ال در رویداد made by google که در ماه اکتبر (آبان) برگذار می شود معرفی شوند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید