بعد از معرفی گوشی های میانرده پیکسل ۳a و پیکسل ۳a اکس ال حال گوگل تمرکز خود را روی پرچمداران بعدی خود گذاشته است. قبلا تصویر رندری از پیکسل ۴ اکس ال فاش شده بود و همچنین بر اساس نتایج تست گیک بنچ ما میدانیم که این گوشی ها از پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ استفاده خواهد کرد.

امروز تصویر رندری از شرکت تولید کننده محافظ صفحه نمایش منتشر شد که محافظ صفحه نمایش شیشه ای را برای پیکسل ۴ با سوراخ دوربین دوگانه در گوشه سمت راست نمایشگر نشان می دهد. در این رندر ما می توانیم دوربین ۲ گانه نسبتا بزرگ و همچنین بلندگوی استریو در بالا و پایین صفحه نمایش را مشاهده کنیم. همچنین حاشیه پایینی این گوشی در این رندر بطور قابل توجهی کم است که اگر در واقعیت نیز چنین باشد باید به گوگل دست مریزاد گفت، در نظر بگیرید که این گوشی به بلندگوی استریو در بالا و پایین صفحه نمایش مجهز است و چنین حاشیه کمی دارد ، هر چند که هنوز برای حدس زدن چنین ویژگی هایی زود است.

در توضیحات این محافظ گفته شده که این محصول مخصوص گوشی پیکسل ۴ است اما شایعات قبلی گفته بودند که فقط نسخه بزرگتر از دوربین دوگانه بهره خواهد برد و نسخه کوچکتر با دوربین تکی ارائه خواهد شد، همچون سری گلکسی اس۱۰ سامسونگ. هنوز ۵ ماه با رویداد معرفی پیکسل ۴ فاصله داریم و ما کم کم داریم از طریق شایعات و فاش شدن ها با پیکسل ها آشنا می شویم، اتفاقی که برای گوشی های قبلی گوگل نیز افتاد و ما تمام اطلاعات را درباره ی گوشی ها قبل از معرفی داشتیم.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید