همه می دانند شیائومی در حال کار بر روی یک گوشی-تبلت تاشو برای رقابت با سامسونگ و هواوی است. در ماه های اخیر تصاویر و ویدیو هایی از این دستگاه منتشر شده بود که در یکی از آنها بنیانگذار شیائومی در حال کار با این گوشی تاشو بود.

شیائومی بیانیه ای رسمی را با همکاری سایت letsgodigital منتشر کرده است و در آن توضیحاتی درباره این گوشی تاشو و فرآیند توسعه و تولید آن داده است. در این بیانیه شیائومی توضیح داده است که صفحه نمایش این گوشی با همکاری یک شرکت تولید کننده توسعه پیدا کرده و شیائومی بخش های دیگر سخت افزاری و نرم افزاری را به تنهایی توسعه داده است. همچنین گفته شده که رابط کاربری MIUI برای استفاده در این صفحه نمایش تاشو بهینه شده است تا به خمش های مختلف عکس العمل نشان دهد.

در کنار این بیانیه تیم letsgodigital رندر های با کیفیتی را از این گوشی بر اساس ویدیو های منتشر شده قبلی طراحی کرده که دید بهتری از این محصول به ما می دهد. این گوشی-تبلت تاشو از دوبخش خم شونده به سمت بیرون و پشت دستگاه تشکیل شده است که بعد از تا شدن قسمت میانی تبلت را به عنوان گوشی کوچک در اختیار کاربر قرار می دهد. هنگام باز بودن کامل و در حالت تبلت صفحه نمایش تقریبا ۲ برابر شده تا تجربه مولتی مدیای بهتری را هنگام دیدن فیلم و بازی به کاربران ارائه دهد. تصور اینکه شما همزمان یک گوشی ۵ اینچی و تبلت ۱۰ اینچی را همراه داشته باشید وسوسه کنند است.

در این رندر ها چیزی از دوربین این دستگاه مشخص نیست و با توجه به اینکه در تصاویر و ویدیو های قبلی اطلاعاتی از دوربین این گوشی-تبلت منتشر نشده انتظار دیگر نیز نمی توان داشت؛ با این حال می توان احتمال داد که در پشت یکی از قسمت های تاشونده یا مرکز دوربین دستگاه قرار گرفته باشد که هم وظیفه دوربین اصلی و سلفی را بر عهده دارد و کاربران می توانند با خم کردن یکی از بخش ها از دوربین سلفی استفاده کنند. در یکی از سمت های بخش مرکزی دکمه پاور قرار دارد و در طرف دیگر درگاه شارژ usb-C و بلندگوی مکالمه نیز در بالا و کنار دکمه پاور قرار گرفته است.

بر اساس شایعات شیائومی این گوشی-تبلت را با نام Xiaomi Dual Flex و یا Xiaomi MIX Flex معرفی و عرضه خواهد کرد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید