فیلم مورد انتظار جوکر را می توان جزء مهم ترین فیلم های کمپانی دی سی در سال های اخیر به شمار آورد‌. فیلمی که با ایفای نقش واکین فینیکس در جایگاه اصلی خود، سعی در بیان داستانی متفاوت از شاهزاده‌ی جرم و جنایت دارد و با هر خبر و تصویر جدید این نکته را بیش از پیش ثابت می کند.

 

اما اکنون پس از مدت ها انتظار نخستین تیزر تریلر رسمی از این فیلم منتشر شد و همچنان طرفداران را در انتظار طولانی مدت خودشان رها کرد. این تیزر تریلر با نشان دادن وجه کلی داستان و هم چنین نیم نگاهی به برخی شخصیت ها و روابط میان آن ها و بخصوص پرداخت مناسب به شخصیت آرتور فلک، توانست انتظارات را شدیداً افزایش دهد و همگان را مشتاق فرا رسیدن زمان اکران خود کند.

در جریان این تیزر تریلر ما شاهد تصاویر رسمی از اتفاقات این فیلم هستیم که در واقع به زندگی آرتور فلک و زندگی‌ شخصی‌ با مادرش می‌پردازد و در طول تریلر شاهد تبدیل شدن آرتور فلک از یک دلقک سیرک که توسط مردم عادی تحقیر می‌شود، به شخصیت جوکر هستیم و در طول تریلر شاهد حضور شخصیت‌های دیگری مثل توماس وین و سوفی دوموند نیز هستیم و در یک صحنه تریلر نیز شخصیت بروس وین که هنوز کودک است، هم حضور دارد.

فیلم جوکر قرار است به منشا داستانی شخصیت جوکر بپردازد و اتفاقات این فیلم در دهه ۸۰ میلادی جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک است. دی‌سی با این فیلم نگاه عمیقی بر دیوانه ترسناک تبهکار برجسته‌اش داشته، و برخلاف دیگر فیلم‌های دی‌سی تاکنون، این جوکر لحن کاملا متفاوتی خواهد داشت و داستان فیلم عمیق‌تر و تاریک‌تر نسبت به هرچه تاکنون دیده‌ایم، است.

واکین فینیکس در نقش آرتور فلک ملقب به جوکر، رابرت دنیرو، برت کالن، زازی بیتز، فرانسیس کانروی، مارک مارون، گلن فلشلر، داگلاس هاج، دانته پریرا اولسون، شیا ویگهام و بیل کمپ، از جمله بازیگران این فیلم هستند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم جوکر بر عهده تاد فیلیپس می باشد.

ماسک شادی بر چهره بزن | شات های شخصیت جوکر با بازی واکین فینیکس در تیزر تریلر فیلم جوکر (Joker)

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید