بالاخره انتظار طرفداران به پایان رسید و اولین تریلر از قسمت نهم سری جنگ ستارگان منتشر شد. این فیلم با پسوند خیزش اسکای واکر برای طرفداران معرفی شده و قرار است پایانی باشد برای داستان خانواده اسکای واکر و به سرانجام رساندن داستانی که ۴۲ سال پیش شروع شد.

در این تریلر ما صدای لوک اسکای واکر با بازی مارک همیل را می شنویم که در حال راهنمایی کردن ری با بازی دیزی ریدلی است. لوک اسکای واکر که در اواخر قسمت قبلی کشته شده بود در این قسمت بصورت روحی از فورس به کمک ری خواهد شتافت. در این تریلر لوک به ری می گوید که هیچکس واقعا نرفته است و بعد از لحظه ای تماشاچی با صدای خنده های مرموز امپراطور پالپاتین یا همان دارت سیدیوس غافلگیر می شود. بله، امپراطور برگشته. امپراطور پالپاتین در پایان سه گانه اول به دست شاگرد خود دارف ویدر کشته شد و بنظر می رسد با استفاده از سمت تاریک نیرو توانسته به زندگی بازگردد. طرفداران این مجموعه می دانند که یکی از قدرت های لرد های تاریکی امکان بازگشت از مرگ است که امپراطور پالپاتین توانسته بود با وعده ی آموزش این قدرت فرد انتخاب شده توسط نیرو یعنی آناکین اسکای واکر را به تاریکی بکشاند.

در این فیلم شخصیت لندو با بازی بیلی ویلیامز بار دیگر به یاری سمت روشن نیرو می آید و همچنین پرنسس لیا با بازی کری فیشر از طریق صحنه های قبلا فیلم برداری شده برای فیلم نیرو بر می خیزد به داستان باز خواهد گشت. از جمله دیگر بازیگران دیگر این فیلم می توان آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزک، لوپیتا نویونگو، دامهال گلیسون، کلی ماری ترن، جونز سوتاما، بیلی لرد و آنتونی دنیلز را نام برد که در نقش های قبلی خود باز خواهند گشت. قسمت نهم جنگ ستارگان برای اکران در کریسمس پیش رو برنامه ریزی شده و گفته شده بعد از آن طرفدارن مدتی فیلمی از سری جنگ ستارگان نخواهند دید اما دیزنی تایید کرده که برنامه های مفصلی برای این فرنچایز دارد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید