کمپانی والت دیزنی و فاکس قرن بیستم اولین تریلر فیلم علمی تخیلی «به‌سوی ستارگان» با بازی برد پیت، را منتشر کردند. این فیلم پس از «روزی روزگاری در هالیوود»‌ تارانتینو، دومین فیلم بزرگ برد پیت در سال جاری است.

 

این فیلم قرار است داستان روی مک‌براید با بازی برد پیت را روایت کند. روی مک‌براید که از اعضای «مهندسین ارتش» آمریکا است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری طولانی و پر خطر را آغاز کند تا دلیل شکست پدرش را متوجه شود و همچنین چیزی را که در حال تهدید حیات زمین نیز است، پیدا کند.

«به‌سوی ستارگان» به کارگردانی جیمز گری قرار بود ۲۴ مه (۳ خرداد) اکران شود و نمایشی هم در جشنواره فیلم کن داشته باشد، اما جلوه‌های ویژه‌ی ناتمام آن مانع از این اتفاق شد. البته این فیلم هنوز شانس حضور موفق در فصل جوایز در پاییز را دارد. با توجه به تاریخ اکران «به‌سوی ستارگان» این فیلم به یکی از مدعیان کسب جایزه در اواخر سال میلادی تبدیل میشود. در فصل پاییز سال‌های اخیر فیلم‌های درام فضایی نظیر «جاذبه»، «بین‌ستاره‌ای» و «مریخی» به نمایش درآمده و به موفقیت رسیده‌اند. بنابراین انتظار می‌رود این فیلم هم برای جلب توجه در فستیوال‌های پاییزی مانند ونیز و تورنتو روی پرده رود.

برد پیت، لیو تایلر، تامی لی جونز، روث نگا، دونالد ساترلند، جیمی کندی، جان فین، لیسا همیلتون، جان اورتیز، کیمبرلی الیز و بابی نیش، از جمله ستارگان این فیلم محسوب می شوند. مکس ریشتر آهنگساز و هویت ون هویتما فیلمبردار «بین ستاره ای» Interstellar فیلمبردار این فیلم هستند.

اولین پوستر منتشر شده فیلم علمی تخیلی (به‌سوی ستارگان) Ad Astra

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید